Proč si půjčit u nás?

 • Nevybíráme žádné poplatky předem. Jednáme transparentně a zodpovíme Vám bez váhání všechny Vaše dotazy. Půjčky nezprostředkováváme, ale přímo poskytujeme. Díky bohatým zkušenostem v oblasti úvěrů a financování Vám můžeme být silnými partnery a pomoci Vám.

Jak budeme při vyřízení Vaší žádosti postupovat?

 • Po vyplnění nezávazné žádosti Vám zavoláme a vyslechneme si Vaši situaci. Úvěrový specialista Vaši žádost zpracuje a předá ke schválení. Každý případ řešíme individuálně, proto se požadovaná částka může zvýšit nebo snížit. Vše se však odvíjí od bonity klienta. Proto si můžete být jisti, že děláme vše pro to, abychom Vaší žádosti vyhověli.

Jaké další výhody pro Vás máme?

 • Možnost odstoupení od smlouvy v 30denní lhůtě bez udání důvodu
 • V případě řádného doplacení úvěru se klientovi vrací polovina zaplacených úroků
 • Vaši žádost vyřídíme do 24h v pracovní dny
 • Pravidelné měsíční splátky
 • Poplatek za vyřízení je odečten z úvěru
 • Negativní záznam v registru nevadí
 • Možnost odsunu splátky na další měsíc nebo na konec splátkového kalendáře
 • Můžete u nás refinancovat exekuce nebo jiné méně výhodné zástavy
 • Vyplacení finančních prostředků probíhá pouze na účet klienta nebo účty věřitelů v případě refinancování jiných závazků
 • Možnost přerušení splácení až na dobu 3 měsíců v případě ztráty zaměstnání nebo hospitalizace
 • A další …

Nezávazná žádost

Jakmile Vaši žádost posoudíme, přijde Vám SMS zpráva s přístupem do klientského rozhraní, které Vás provede dalším postupem. Veškerý postup můžete konzultovat s našim úvěrovým specialistou, který Vám bude přidělen.
Celé znění „Souhlasu se zpracováním osobních údajů“ naleznete na tomto odkazu.

Kontaktní formulář

Rodné číslo zadávejte bez lomítka.
Mám zájem o 5000
Oslovíme Vás s nezávaznou nabídkou na požadovanou částku kterou můžete kdykoliv změnit.
Uživatel tímto uděluje ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) souhlas s tím, aby společnost CFIG E-commerce a.s. se sídlem Sladkovského 767, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice, IČ: 108 51 437, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové pod spisovou značkou B 3765 (dále jen „Správce“), zpracovávala jeho osobní údaje (jméno a příjmení, e-mail, telefonní číslo a rodné číslo) a poskytla je třetím stranám.

seznam třetích stran


Tyto osobní údaje je nutné zpracovat za účelem poskytování služeb uvedených viz

Seznam poskytovaných služeb

Přičemž tyto údaje budou uchovány a archivovány po dobu 5 let.
Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním dopisu na adresu sídla Správce nebo e-mailu na 

adresu.


Uživatel má dle Nařízení dále právo požadovat informaci, jaké osobní údaje jsou Správcem zpracovávány, a žádat si kopii těchto údajů, vyžádat si přístup k těmto údajům a nechat tyto údaje aktualizovat nebo opravit, popř. požadovat omezení zpracování, požadovat výmaz těchto údajů, dále právo na přenositelnost údajů, na podání stížnosti u Úřadu pro ochranu osobních údajů nebo právo obrátit se na soud. 
… a to vše BEZ poplatků předem.
Přesvědčte se sami vyplněním nezávazné žádosti.